+371 65422709, 20203713
Ekskursiju pieteikšana
aptauja
Vai Jūs bieži apmeklējat Daugavpils muzeju?

Aktualitātes

Muzejā tiek atklāta izstāde “Izcilie Daugavpils ebreji”

2018.gada 2.martā plkst.15.00 Daugavpils Novadpētniecības un mākslas muzejā tiek atklāta izstāde “Izcilie Daugavpils ebreji”. Tā vēsta par 100 izcilām personībām, kas dzimušas un darbojušās Daugavpilī un kuru ieguldījumu ir nozīmīgs ne vien pilsētas, bet arī valsts un pasaules mērogā.

Izstāde “Tautiskais mantojums”

2018.gada 22.februārī plkst.14.00 Daugavpils Novadpētniecības un mākslas muzejā tiek atklāta Latvijas valsts simtgadei veltīta izstāde “Tautiskais mantojums”. Izstādē skatāmas 120 lelles latviešu tautas tērpos no Latvijas teritorijas etnogrāfiskajiem novadiem – Vidzemes, Latgales, Zemgales, Augšzemes un Kurzemes.

Jauna interaktīvā programma “Ceļojums gludekļu pasaulē”

No 2018.gada 12. februāra līdz 29.aprīlim Daugavpils Novadpētniecības un mākslas muzejā pirmsskolas izglītības iestāžu bērniem un 1. – 6. klašu skolēniem tiek piedāvāta interaktīvā programma „Ceļojums gludekļu pasaulē”.

Izstāde “Vecā gludekļa stāsts”

2018.gada 9.februārī plkst.13.00 Daugavpils Novadpētniecības un mākslas muzejā (Rīgas ielā 8) tiek atklāta daugavpilieša Ivana Mateša seno gludekļu privātkolekcijas izstāde “Vecā gludekļa stāsts”.

Daugavpils mākslinieku un podnieku dāvanu izstāde “Mīļotajām un mīļotajiem”

2018.gada 14.februārī plkst.16.30 Daugavpils Māla mākslas centrā (18.Novembra ielā 8) tiek atklāta Daugavpils mākslinieku un podnieku dāvanu izstāde “Mīļotajām un mīļotajiem”.

Izveidosim Latvijas un Daugavpils Brīvības stāstu kopā!

Daugavpils Novadpētniecības un mākslas muzejs Latvijas simtgades svinību ietvaros aicina pilsētas un novada iedzīvotājus kopīgi veidot izstādi „Brīvības stāsti: ģimenes vēstureLatvijas vēsture”. Līdz 2018.g. 15.februārim ikviens var atnest interesantas vēstures liecības uz muzeju, tādējādi iekļaujot savas ģimenes stāstu valsts brīvības stāstā.

CEĻOJOŠĀ IZSTĀDE “MŪSU NOVADNIEKI”

Daugavpils Novadpētniecības un mākslas muzejs piedāvā eksponēšanai mācību iestādēs ceļojošo izstādi "Mūsu novadnieki".