+371 65422709, 20203713
Ekskursiju pieteikšana
aptauja
Vai Jūs bieži apmeklējat Daugavpils muzeju?
Aktualitātes

Jauna interaktīvā programma “Ceļojums gludekļu pasaulē”

No 2018.gada 12. februāra līdz 29.aprīlim Daugavpils Novadpētniecības un mākslas muzejā pirmsskolas izglītības iestāžu bērniem un 1. – 6. klašu skolēniem tiek piedāvāta interaktīvā programma „Ceļojums gludekļu pasaulē”.
Mūsdienās grūti iedomāties mūsu dzīvi bez ērtajām elektriskajām ierīcēm, tostarp bez gludekļa, kas ir katras saimnieces neaizvietojams palīgs sadzīvē. Taču kādreiz gludeklis bija turīguma pazīme. To izlika visredzamākajā vietā, lai visi, kas nāca ciemos, varētu to redzēt.
Pirms gludeklis pārtapa par augsti tehnoloģisku ierīci, tas izgāja cauri daudzu gadsimtu vēsturei, mainot gan savu izskatu, gan darbības principus.
Apmeklējot interaktīvo programmu, bērniem būs unikāla iespēja doties aizraujošajā ceļojumā laikā un iepazīties ar dažādu periodu senatnīgajiem gludekļiem, uzzināt, kā pirms vairākiem gadiem saimnieces tika galā ar sarežģītu gludināšanas procesu.
Programmas laikā bērni ieraudzīs, ka ar gludekli var ne tikai gludināt, bet arī veikt citus darbus, piemēram, zīmēt. Pēc ceļojuma bērni varēs piedalīties radošajā darbnīcā, kuras laikā viņi veidos mākslas darbus ar gludekļa palīdzību.
Nodarbības ilgums: 1 h – 1 h 15 min.
Cena: 1,00 EUR/cilv.
Minimālais cilvēku skaits grupā – 10 cilvēki.
Pieteikšanās vismaz trīs dienas iepriekš, zvanot pa tālruni 654 24155 vai 20203713.
Gaidām ciemos!Dalīties ar ziņu:
atpakaļ