+371 65422709, 20203713
Ekskursiju pieteikšana
aptauja
Vai Jūs bieži apmeklējat Daugavpils muzeju?
Ziņu arhīvs

Muzeja grāmatvedei Dzintrai Banderei pasniegts domes Pateicības raksts

2017.gada 28.decembrī Daugavpils Novadpētniecības un mākslas muzeja grāmatvedei Dzintrai Banderei pasniegts Daugavpils pilsētas domes Pateicības raksts.
Dzintra Bandere par galveno grāmatvedi Daugavpils Novadpētniecības un mākslas muzejā nostrādāja 19 gadus un 2017.gadā svinēja dzīves 65 gadu jubileju. Dzintra Bandere darbā sevi ir parādījusi kā zinošu un kvalificētu grāmatvedi, centīgu un apzinīgu darbinieci ar ļoti augstu atbildības sajūtu, attiecībās ar kolēģiem – laipnu, draudzīgu, korektu un atsaucīgu cilvēku, kas prot uzklausīt un respektēt citu viedokli.
Pateicības rakstu par sekmīgu ilglaicīgu, augsti profesionālu darbu un ieguldījumu Daugavpils Novadpētniecības un mākslas muzeja attīstībā Dzintrai Banderei pasniedza Daugavpils pilsētas domes Izglītības un kultūras jautājumu komitejas priekšsēdētājs Jānis Dukšinskis. Apsveikumam pievienojās muzeja vadītāja Ruta Ģiptere, izsakot pateicību par ilggadēju profesionālu darbu muzeja labā, kā arī kolēģi, kuri uzsvēra ne tikai Dzintras Banderes profesionālās prasmes, bet arī daudzās labās cilvēciskās īpašības.
Sveicam mūsu jauko kolēģi ar godam nopelnītās pateicības saņemšanu!

Dalīties ar ziņu:
atpakaļ