+371 65422709, 20203713
Ekskursiju pieteikšana
aptauja
Vai Jūs bieži apmeklējat Daugavpils muzeju?
Ziņu arhīvs

Daugavpils muzejā skatāma Starptautiskā leļļu festivāla izstāde

Līdz 2018.gada 31.augustam Daugavpils Novadpētniecības un mākslas muzejā (Rīgasa ielā 8) ir skatāma Starptautiskā leļļu festivāla izstāde, kurā apkopoti 25 autoru darbi no 7 pasaules valstīm. Izstāde tapusi sadarbībā ar Autorleļļu un rotaļlietu meistaru Baltijas ģildi.

2018.gada jūnijā Daugavpilī pirmoreiz norisinājās Starptautiskais leļļu festivāls, kura apmeklētājiem trīs dienu garumā bija unikāla iespēja piedalīties daudzveidīgās aktivitātēs un meistarklasēs, ko vadīja autorleļļu un rotaļlietu mākslinieki no dažādām valstīm. Festivāla ietvaros tapa arī izstāde, kas apvienoja 25 pasaulē atzītu autorleļļu mākslinieku darbus no 7 valstīm. Sākotnēji tika plānots, ka izstāde būs skatāma tikai festivāla norises laikā, taču autori nolēma uzdāvināt svētkus daugavpiliešiem un pilsētas viesiem, atstājot savus darbus apskatei līdz pat vasaras beigām.

Vairāki desmiti neatkārtojamu mākslas darbu, kas atspoguļo dažādu valstu mitoloģiskus sižetus, iepazīstina ar autoru fantāziju pasauli, Puškina pasaku tēli, Alise brīnumzemē, horoskopa zīmes, pilsētas eņģeļi un Mazais Princis – tas viss, un ne tikai, aizvedīs izstādes apmeklētājus tālajā bērnības un sapņu zemē, liekot patiesi apbrīnot autorleļļu mākslinieku talantu.

Izstāde ir skatāma katru dienu: otrdien-sestdien plkst.10.00 – 16.00, pirmdien un svētdien – plkst.10.00 – 16.00.

Ieejas maksa:

pieaugušajiem – 2,00 euro

skolēniem, studentiem, invalīdiem, pensionāriem – 1,00 euro

bērniem, kas jaunāki par 7 gadiem – bez maksas.

Starptautiskā leļļu festivāla izstādes apmeklētājiem leļļu dāvinājuma izstādes apskate – bez maksas!

Uz tkšanos leļļu mākslas svētkos muzejā!


Dalīties ar ziņu:
atpakaļ