+371 65422709, 20203713
Ekskursiju pieteikšana
aptauja
Vai Jūs bieži apmeklējat Daugavpils muzeju?
Ziņu arhīvs

Ģimenes dienā muzejā varēs veidot svilpavniekus

2018.gada 26.augustā plkst. 13.00 aicinām uz Daugavpils Novadpētniecības un mākslas muzeju (Rīgas ielā 8), kur Ģimenes dienas pasākumā ikvienam būs iespēja kopā ar vienu no talantīgākajiem Daugavpils novada amatniekiem Valdi Grebežu izveidot māla svilpavniekus.
Talantīgais un atraktīvais amatnieks Valdis Grebežs ir amatu meistars keramikā, nodarbojas galvenokārt ar telpiskā keramikas panno izveidi, taču strādā ne tikai ar mālu, bet arī ar koku, stiklu, gāzbetonu, klūgām, akmeni un citiem materiāliem, regulāri piedalās dažādās valsts, reģionālajās un starptautiskajās izstādēs. V.Grebeža darbi atrodas privātkolekcijās Vācijā, Polijā, Norvēģijā, Anglijā, Zviedrijā, Šveicē, Krievijā, Baltkrievijā, Dānijā, Itālijā, Austrijā, Francijā, ASV, Kanādā, Korejā, Izraēlā. Daugavpilieši noteikti ir ievērojuši un iemīlējuši viņa darināto Lieldienu zaķu ģimeni, kas kļuva par īstu rotājumu Vienības laukumam.

Apmeklēt V.Grebeža meistarklasi un apskatīt muzeja vēstures ekspozīciju visi Ģimenes dienas dalībnieki varēs no plkst.13.00 līdz 16.00.
Īpašās Ģimenes dienas biļetes cena – 1,42 EUR ģimenei, neatkarīgi no cilvēku skaita.

Biļetes Starptautiskā leļļu festivāla izstādes apskatei nopērkamas atsevišķi!

Esiet laipni gaidīti muzejā!

Dalīties ar ziņu:
atpakaļ