+371 65422709, 20203713
Ekskursiju pieteikšana
aptauja
Vai Jūs bieži apmeklējat Daugavpils muzeju?
Ziņu arhīvs

“Ģimenes diena” Daugavpils Novadpētniecības un mākslas muzejā

19.12.2019

22. decembrī plkst. 13.00 Daugavpils Novadpētniecības un mākslas muzejā “Ģimenes dienas” ietvaros notiks radoša nodarbība. Tajā bērniem un vecākiem būs iespēja darināt un dekorēt rotājumus Ziemassvētku eglītei.

Daugavpils Novadpētniecības un mākslas muzejā līdz 23. februārim atvērta izstāde “Ziemassvētku brīnums”. Tajā apskatāma mākslinieces un dizaina zīmola “ALC ART” dibinātājas Aleksandras Čudnovskas eglīšu rotājumu kolekcija, kas papildināta ar Aleksandras mammas – mākslinieces Tamāras Čudnovskas izgatavotajām autorlellēm un dekoriem.

Iedvesmojoties no šīs izstādes un talantīgā mākslinieču tandēma, Daugavpils Novadpētniecības un mākslas muzeja speciālisti bērnus un viņu vecākus “Ģimenes dienā” aicina kopīgi izgatavot eglīšu rotājumus, ar ko izrotāt savas ģimenes Ziemassvētku eglīti.

“Ģimenes dienas” radošā darbnīca Daugavpils Novadpētniecības un mākslas muzejā norisināsies jau šo svētdien, 22. decembrī no plkst. 13.00 līdz 14.00. Ģimenes biļetes cena – 3,50 eiro. Tajā iekļauta dalība nodarbībā, kā arī muzeja ekspozīcijas un izstāžu apskate. Muzejs nodrošina nepieciešamos materiālus eglīšu rotājumu izgatavošanai, tomēr, lai darbs ritētu raitāk, aicinām līdzi paņemt savu otiņu krāsošanai.


Dalīties ar ziņu:
atpakaļ