+371 65422709, 20203713
Ekskursiju pieteikšana
aptauja
Vai Jūs bieži apmeklējat Daugavpils muzeju?
Ziņu arhīvs

Muzejs atsāk apmeklētāju uzņemšanu

13.05.2020

Jau šo sestdien 16. maijā Daugavpils Novadpētniecības un mākslas muzejs un Daugavpils Māla mākslas centrs tiks atvērti apmeklētājiem. Lai apmeklējums būtu drošs, tā nosacījumi līdzīgi un apmeklētājiem labi saprotami, Latvijas muzeji kopīgi īstenos informatīvu kampaņu #TiekamiesTagad.

Sākot no 16. maija Daugavpils Novadpētniecības un mākslas muzejs un Daugavpils Māla mākslas centrs pakāpeniski atgriezīsies ierastajā darba ritmā, un gaidīs savus apmeklētājus. Pašlaik vēl netiek piedāvātas interaktīvās nodarbības, meistarklases un tematiskie pasākumi, kā arī ģidu pakalpojumi, bet ekspozīcijas un izstādes, kā pastāvīgās, tā arī mainīgās, būs pieejamas pilnā apjomā. Savukārt atzīmējot Starptautisko Muzeju dienu 18. maijā Daugavpils Novadpētniecības un mākslas muzejs apmeklētājiem būs atvērts bez maksas.

Lai koordinētu apmeklētāju plūsmu, aicinām interesentus iepriekš pieteikt sev vēlamo muzeja un centra apmeklējuma laiku. Pieteikt apmeklējumu Daugavpils Novadpētniecības un mākslas muzejā var zvanot pa tālruni +371 20203713. Savukārt, Daugavpils Māla mākslas centra apmeklējumam par pieteikties zvanot pa tālruni +371 65425302.

Ņemot vērā valstī izsludināto ārkārtējo situāciju, apmeklētājiem būs jārēķinās ar zināmiem ierobežojumiem – jādezinficē rokas, jāietur 2 metru distance un jāseko informatīvajiem norādījumiem. Informējam, ka gan muzejā, gan Māla centrā vienlaikus var atrasties līdz 25 apmeklētājiem.

Jāpiebilst, ka Daugavpils Novadpētniecības un mākslas muzejs līdz ar citiem Latvijas Muzeju biedrības muzejiem, iesaistījies informatīvajā kampaņā #TiekamiesTagad. Kampaņa vēsta par atkal tikšanās prieku, muzejiem no jauna verot durvis apmeklētājiem. Tās ietvaros apmeklētāju ērtībai muzejos izvietoti spilgti dzelteni vienota dizaina informācijas materiāli, kas veidoti saskaņā ar valstī noteiktā muzeju darbības sanitārā protokola prasībām un aicina apmeklētājus rūpēties par sev un apkārtējiem drošu viesošanos muzejā.

Seko jaunumiem mūsu mājaslapā www.dnmm.lv, www.muzeji.lv, kā arī aktualitātēm mūsu Facebook.com lapā!


Dalīties ar ziņu:
atpakaļ