+371 65422709, 20203713
Ekskursiju pieteikšana
aptauja
Vai Jūs bieži apmeklējat Daugavpils muzeju?
Ziņu arhīvs

Izstāde "Mēs dzīvojam Latvijā"

Latvijas Republikas Proklamēšanas dienas priekšvakarā, 2016. gada 16. novembrī plkst. 15.00, Daugavpils Novadpētniecības un mākslas muzejā (Rīgas ielā 8) sadarbībā ar I.Kozakēvičas Latvijas Nacionālo kultūras biedrību asociāciju (LNKBA) tiek atklāta mākslas izstāde „Mēs dzīvojam Latvijā”. Atklāšanas pasākuma viesus sagaida burvīga dāvana Valsts svētkos – izcilā pianista, LNKBA priekšsēdētāja Rafi Haradžanjana koncerts!
Šī izstāde dod iespēju iepazīties ar dažādu kultūru mākslu, bet vienlaikus tām ir arī daudz kopēja: dziļa mākslas tradīciju izpratne, vēlēšanās nodot skatītājam savu personīgo pasaules izjūtu, pastāstīt mākslas valodā par garīgās pasaules skaistumu.

Izstāde aicina parādīt ne tikai dažādu kultūru vienotību, bet arī to, kā tradicionālā māksla, saglabājot savas saknes, turpina attīstīties, papildināt un mācīties vienai no otras, demonstrējot katras kultūras savdabību. No vienas puses tā ir iespēja apvienot dažādu nāciju mūsdienu māksliniekus ar kopēju sajūtu, no otras puses, katrs no viņiem var parādīt savu etnisko unikalitāti. Tas ir brīnišķīgs sadarbības un dažādu tautu sadraudzības piemērs tam, lai Latvijas iedzīvotāji varētu labāk iepazīt citu tautu kultūru.

Pilsētniekus iepriecinās А. Nikitina, V. Karapetiana, N. Krivošeina, А. Akopjana, R. Redžepova, V. Ceļeša, N. Kolesnikovas, L. Perecas, V. Arsenjeva, K. Paronjancas, L. Šiurnas, J. Jakovlevas, I. Kopeikinas, P. Ostapceva un mūsu daugavpilietes Anželikas Čibeles darbi.

Izstādes atklāšanas pasākumā uzstāsies izcils pasaulslavens pianists, pedagogs, muzikologs, Dr. Art. LMA profesors, LNKBA priekšsēdētājs Rafi Haradžanjans.

Ieeja atklāšanas pasākumā – BRĪVA!

Laipni lūgti!

Dalīties ar ziņu:
atpakaļ