+371 65422709, 20203713
Ekskursiju pieteikšana
aptauja
Vai Jūs bieži apmeklējat Daugavpils muzeju?
Ziņu arhīvs

Muzejs aicina uz sportisku Ģimenes dienu “Veselā miesā vesels gars”

Mēneša pēdējā svētdienā, 29.maijā plkst.13.00, aicinām visus uz sportisku Ģimenes dienu “Veselā miesā vesels gars”. Pasākums noritēs Latvijas Veselības nedēļas ietvaros un tā laikā ikvienam ineteresentam būs unikāla iespēja piedalīties jogas meistarklasē, ko vadīs skolas “Lotos” pasniedzēji Ludmila un Jevgēnijs Nikolajevi.

Šī nedēļa Daugavpilī un visā Latvijā tiek aizvadīta sportiskā gaisotnē! Jau trešo gadu mūsu pilsēta aktīvi iesaistīties Veselības nedēļas organizācijā, tādēļ visas nedēļas garumā daugavpiliešiem būs iespēja piedalīties dažādos sportiskos pasākumos. Daugavpils Novadpētniecības un mākslas muzejs piedāvā visiem saviem draugiem unikālu iespēju apvienot ģimenisku atpūtu, sportisku labsajūtu un māksliniecisko estētiku, piedaloties jogas meistarklasē, kas noritēs vienā no mūsu jaukajām izstādēm.

Pasākuma laikā jogas skolas “Lotos” pasniedzēji Ludmila un Jevgēnijs Nikolajevi un viņu ģimenes locekļi pastāstīs u parādīs, cik jautri un aizraujoši ģimene var kopīgi pavadīt laiku treniņā, nodemonstrēs un iemācīs taisīt dažādam vecumam piemērotas asanas, kā arī atbildēs uz visiem jautājumiem par jogas ietekmi uz cilvēka organismu un veselību.

Nodarbība ilgs no plkst.13.00 līdz 14.00, pēc tam Ģimenes dienas dalībnieki varēs apskatīt muzeja vēstures ekspozīciju.

Lūgums nākt ērtās, treniņam piemērotās drēbēs. Vingrinājumus būs vieglāk veikt, ja pirms tam nebūsiet nobaudījuši sātīgas pusdienas. Liels lūgums, ja ir iespēja, nākt ar saviem paklājiņiem.

Ieejas biļete – 1.42 eur neatkarīgi no cilvēku skaita ģimenē.

Būsiet mīļi gaidīti!


Dalīties ar ziņu:
atpakaļ