+371 65422709, 20203713
Ekskursiju pieteikšana
aptauja
Vai Jūs bieži apmeklējat Daugavpils muzeju?
Ziņu arhīvs

Ģimenes diena – 24.aprīlī

24.aprīlī plkst.13.00 Daugavpils Novadpētniecības un mākslas muzejs aicina uz Ģimenes dienu, veltītu baltkrievu kultūrai un baltkrievu tautas daiļradei. No 8.aprīļa līdz 5.maijam Daugavpils Novadpētniecības un mākslas muzejā darbojas pavasarīgi krāšņa Baltijas baltkrievu mākslinieku apvienības „Maju gonar” izstāde “Man ir tas gods”. Ģimenes dienas dalībniekiem būs lieliska iespēja ne vien iepazīties ar baltkrievu mākslinieku daiļradi, bet arī pašiem iemēģināt roku baltkrievu tautas dekoratīvi lietišķās mākslas darbu radīšanā, piedaloties Daugavpils Baltkrievu kultūras centra (BKC) radošajā darbnīcā.

BKC vadītāja Žanna Romanovska un kultūras pasākumu organizatore Irina Jakušonoka iemācīs mazajiem un lielajiem veidot īstus mākslas darbus no parastā papīra un iepazīstinās ar senu baltkrievu dekoratīvi lietišķās mākslas veidu, kura nosaukums ir “vitinanka” (baltkr. - “выцінанка”). Tā kā Ģimenes diena iekrīt pareizticīgo un vecticībnieku Pūpolsvētdienā, radošās darbnīcas dalībniekiem būs iespēja iepriecināt sevi un tuviniekus arī ar interesantiem pašdarinātiem Lieldienu dekoriem.

Radošā darbnīca izstādē “Man ir tas gods” norisināsies no plkst.13.00 līdz 14.00, pēc tam visiem Ģimenes dienas dalībniekiem būs iespēja apskatīt muzeja vēstures ekspozīciju.

Ieejas biļete: EUR 1,42 visai ģimenei neatkarīgi no cilvēku skaita.
Esiet laipni gaidīti!

Dalīties ar ziņu:
atpakaļ