+371 65422709, 20203713
Ekskursiju pieteikšana
aptauja
Vai Jūs bieži apmeklējat Daugavpils muzeju?
Ziņu arhīvs

Noslēdzās labdarības akcija “Sniedzot prieka mirkli”

2015.gada 22.decembrī plkst.14.00 Daugavpils Novadpētniecības un mākslas muzejā notika Ziemassvētku labdarības akcijas “Sniedzot prieka mirkli” noslēguma pasākums. Akcija norisinājās no 2015.gada 20.novembra līdz 17.decembrim. Šāda veida labdarības akcijas muzejs rīko nu jau piekto gadu. Kādreiz, nu jau tālajā 2010.gadā, viss aizsākās ar vēlmi palīdzēt uguns nelaimē nopostītajai Maļinovas pagasta bibliotēkai. Tad kopīgiem spēkiem tika vāktas grāmatas. Pēc tam Ziemassvētku dāvanas no Daugavpils iedzīvotājiem ar muzeja starpniecību saņēma bērnunama patversmes “Priedīte” audzēkņi, divus gadus pēc kārtas sirds siltums un prieka mirkļi tika dāvāti bērniem no trūcīgajām un daudzbērnu ģimenēm, bet šogad tika paveikts vēl kāds svarīgs darbs – nevienaldzīgie cilvēki dāvāja pilsētas dzīvnieku patversmes iemītniekiem ne vien prieka, bet arī dzīves mirkļus!

Šobrīd pilsētas dzīvnieku patversmē uzturas ap 70 kaķiem un 40 suņiem. Saprotot, ka arī nelaimē nonākušo dzīvnieciņu sirsniņas gaida Ziemassvētku brīnumu, mēs aicinājām visus pilsētas iedzīvotājus un organizācijas piedalīties akcijā, ziedojot barību, segas un spēļmantiņas. Prieks, ka bijām arī sadzirdēti: vairāk nekā 30 pilsētas iedzīvotāji un vairākas organizācijas ir atsaukušies aicinājumam. Paldies J.Pulsudska Daugavpils Valsts Poļu ģimnāzijas 7.klasei un 10.vidusskolai, kas ir bijuši vieni no aktīvākajiem akcijas dalībniekiem. Liels prieks, ka šogad muzeja rīkoto labdarības akciju ir atbalstījusi pilsētas dome, kuras telpās paši domes darbinieki ierīkoja ziedojumu kasti, kas kopā ar visām pārējām domē saziedotajām mantām arī tika nodota patversmei. Kopīgiem spēkiem izdevās savākt gandrīz 55 kg sausās suņu barības, vairāk nekā 35 kg sausās kaķu barības, 23,575 kg. konservu suņiem un 21.64 kg konservu kaķiem, 35 spēļmantiņas, kā arī daudz jo daudz segu un citu dzīvniekiem noderīgu lietu.

Pateicībā par labajiem darbiem visi labdarības akcijas dalībnieki tika uzaicināti uz akcijas noslēguma pasākuma koncertu, kur uzstājās vokālā studija “Vālodzīte” un S.Broka Daugavpils mūzikas vidusskolas audzēkņi un pasniedzēji.

Pateicamies visiem un lai nākamais gads ir patīkamu pārsteigumu, atsaucīgu līdzcilvēku un laimīgu notikumu pilns!


Dalīties ar ziņu:
atpakaļ