+371 65422709, 20203713
Ekskursiju pieteikšana
aptauja
Vai Jūs bieži apmeklējat Daugavpils muzeju?
Ziņu arhīvs

Eglīšu rotājumu izstāde „Ak, eglīte, ak, eglīte”

„Ak, eglīte, ak, eglīte, cik skaista tu gan esi”... kurš gan nezina šo jauko 18. gadsimta dziesmiņu, kas dungojas pati no sevis, kad esam ķērušies pie Ziemassvētku eglītes izgreznošanas.

Šogad arī Daugavpils Novadpētniecības un mākslas muzejs ir izrotājis eglīti ar seniem un neparastiem rotājumiem.

Šogad arī Daugavpils Novadpētniecības un mākslas muzejs ir izrotājis eglīti ar seniem un neparastiem rotājumiem.

2015. gada 4. decembrī plkst 14:00 Daugavpils Novadpētniecības un mākslas muzejā tiek atvērta eglīšu rotājumu izstāde „Ak, eglīte, ak, eglīte”, kurā būs iespējams aplūkot eglītes rotājumu vēsturi no īsta ābola līdz mūsdienu rotājumu dažādībai. Izstādē eksponēti 20. gadsimta 20.-80. gadu eglīšu rotājumi no muzeja krājuma, kas izgatavoti no kartona, vates, stikla un citiem materiāliem.

Tāpat kā daudzus gadus atpakaļ, arī šajos Ziemassvētkos daudzās mājās tiks izrotātas eglītes, kas daudzu, īpaši bērnu, sirsniņās nesīs prieku, gaišumu un svētku sajūtu. Arī muzeju piepildīs svētku gaisotne un ikvienam lielajam un mazajam apmeklētājam būs lieliska iespēja iejusties brīnumainajā un pasakainajā 20. gadsimta atmosfērā un nobildēties ar labsirdīgajiem Ziemassvētku brīnumdariem, kas katru dienu, līdz pat 2016. gada 31.janvārim, gaidīs izstādes apmeklētājus.

   Gaidīsim Jūs muzejā!


Dalīties ar ziņu:
atpakaļ