+371 65422709, 20203713
Ekskursiju pieteikšana
aptauja
Vai Jūs bieži apmeklējat Daugavpils muzeju?
Ziņu arhīvs

Ģimenes diena – dāvana pilsētai svētkos!

2015.gada 31.maijā plkst.13.00 Daugavpils Novadpētniecības un mākslas muzejs aicina visus uz kārtējo Ģimenes dienu. Vasaras brīvlaiku un atvaļinājumu laiku sagaidot, muzeja apmeklētājiem par godu pilsētas svētkiem būs lieliska iespēja pilnīgi bez maksas apmeklēt fotogrāfa Staņislava Grahoļska meistarklasi.

Sapņi par brīvlaika ceļojumiem un ģimeniskās kopā būšanas prieku silda cilvēkus visa gada garumā, un kad beidzot pienāk tas brīdis, kad atvaļinājumu laiks sākas un ģimenes un draugi beidzot sanāk kopā, ikviens cenšas iemūžināt laimīgās stundas un dienas pēc iespējas bagātīgāk, lai ir ko atcerēties un par ko priecāties vēl ilgus gadus. Maija ģimenes dienā fotogrāfs Staņislavs Grahoļskis pastāstīs un parādīs visiem interesentiem, kā padarīt ceļojuma vai atpūtas fotostāstu vēl krāšņāku un interesantāku nekā parasti.

Par godu Daugavpils 740.dzimšanas dienai Ģimenes dienas apmeklējums ir pilnīgi bez maksas! Programma ietver interaktīvo nodarbību un muzeja vēstures ekspozīciju apskati. Dalībnieku skaits ierobežots.

Esiet laipni aicināti!

Dalīties ar ziņu:
atpakaļ