+371 65422709, 20203713
Ekskursiju pieteikšana
aptauja
Vai Jūs bieži apmeklējat Daugavpils muzeju?
Ziņu arhīvs

Ģimenes diena 25.janvārī

PASĀKUMS TIEK ATCELTS sakarā ar gripas epidēmiju Daugavpilī un pilsētas domes priekšsēdētāja Jāņa Lāčplēša rīkojumu Nr.21 "Par pretgripas pasākumiem"  no 2015.gada 21.janvāra.  Ieejas maksa 1,42 eur visai ģimenei paliek spēkā. 

25. janvārī Daugavpils Novadpētniecības un mākslas muzejā notiks ĢIMENES DIENA. Aicinām ģimenes apmeklēt ekspozīcijas un izstādes par īpaši izdevīgu cenu un plkst. 13.00 piedalīties interaktīvajā nodarbībā „Atver savu logu krāsu pasaulē”.

Lai lasītu – jāpazīst burti, lai mācītos mūziku – jāpazīst notis, bet kas vajadzīgs, lai gleznotu? Vai pietiek ar iedvesmu vien? Mākslai ir arī sava valoda, mākslas ābece – kompozīcijas principi, veidi, krāsu mācība, harmonija un proporcijas, kuru pārzināšana dod iespēju ikvienam entuziastam un amatniekam apzināti sasniegt labu rezultātu.

 Ģimenes dienas laikā ikviens interesents varēs iepazīties ar Dusetu pilsētas mākslinieku mākslas oriģināldarbiem (Lietuva) un izveidot savu mākslas darbu. Būs iespēja izmēģināt dažādus zīmēšanas materiālus, piemēram, ogli, pasteļkrītiņus un sangīnu.

Nodarbību vadīs mākslas nodaļas vadītāja Larisa Kaimiņa un mākslas nodaļas speciāliste Valda Mežbārde.

Ieejas biļete: EUR 1,42 visai ģimenei neatkarīgi no cilvēku skaita.

Esiet laipni gaidīti!Dalīties ar ziņu:
atpakaļ