+371 65424155, 20203713
Ekskursiju pieteikšana
aptauja
Ziņu arhīvs

“Ģimenes diena” Daugavpils Novadpētniecības un mākslas muzejā

22.02.2023

26. februārī plkst. 13.00 Daugavpils Novadpētniecības un mākslas muzejā “Ģimenes dienas” ietvaros notiks radošā tekstila darbnīca. Tā ir vienreizēja iespēja ģimenēm ar bērniem radoši pavadīt laiku, praktiski sajūtot tekstilmākslas radīšanas oriģinalitāti.

Daugavpils Novadpētniecības un mākslas muzejā līdz 2. aprīlim skatāma izstāde “PĀRRAKSTĪTS”. Tajā apskatāmi mākslinieces Elīnas Šteinbergas darbi, kuros apvienoti divi autorei tuvi mākslas veidi – fotogrāfija un tekstilmāksla.

Iedvesmojoties no šīs izstādes, Daugavpils Novadpētniecības un mākslas muzeja speciālisti “Ģimenes dienā” aicina bērnus un viņu vecākus piedalīties radošā tekstila darbnīcā, kurā iepazīs aušanas procesu un veidos krāsainu tekstila dekoru. Tā kā “Ģimenes dienas” radošās darbnīcas dalībnieku skaits ir ierobežots, interesentus aicinām pieteikt savu dalību savlaicīgi, darbadienās zvanot uz tālruni 20203713.

“Ģimenes dienas” radošā tekstila darbnīca Daugavpils Novadpētniecības un mākslas muzejā norisināsies jau šo svētdien, 26. februārī no plkst. 13.00. Ģimenes biļetes cena – 7,00 eiro. Tajā iekļauta dalība nodarbībā, kā arī muzeja ekspozīcijas un izstāžu apskate. Pasākuma publicitātes vajadzībām tā laikā var tikt veikta filmēšana un fotografēšana.


Dalīties ar ziņu:
atpakaļ