+371 65424155, 20203713
Ekskursiju pieteikšana
aptauja
Ziņu arhīvs

“Ģimenes diena” Daugavpils Novadpētniecības un mākslas muzejā

26.07.2023
30. jūlijā plkst. 13.00 Daugavpils Novadpētniecības un mākslas muzejā “Ģimenes dienas” ietvaros notiks radošā nodarbība, kuras laikā bērniem un vecākiem būs iespēja iepazīties ar marmorēšanas tehniku.

Marmorēšanas māksla ir krāsu saplūšana un deja uz ūdens ar neierobežotām variācijām. Šajā tehnikā tiek izmantotas speciālas marmorēšanas krāsas, ar kurām iespējams iegūt neiedomājamus krāsu rakstus uz dekorējamiem priekšmetiem. Marmorēšanas raksti ir unikāli – tos nav iespējams atkārtot un nokopēt. Tā kā “Ģimenes dienas” radošās nodarbības dalībnieku skaits ir ierobežots, interesentus aicinām pieteikt savu dalību savlaicīgi, darbadienās zvanot uz tālruni 20203713.

 

“Ģimenes dienas” radošā nodarbība Daugavpils Novadpētniecības un mākslas muzejā norisināsies svētdien, 30. jūlijā no plkst. 13.00. Ģimenes biļetes cena 7,00 eiro. Tajā iekļauta dalība nodarbībā, kā arī muzeja ekspozīcijas un izstāžu apskate. Pasākuma publicitātes vajadzībām tā laikā var tikt veikta filmēšana un fotografēšana.

Radošās darbnīcas ir veids kā atklāt jaunus talantus sevī un iemācīties vēl nedarītas lietas. Ja arī Tevi ieinteresējusi marmorēšanas tehnika, tad iegriezies muzejā, jo pie mums Tu atradīsi visu, kas nepieciešams, lai radoši darbotos šajā tehnikā! Laipni gaidīti visi interesenti!

 


Dalīties ar ziņu:
atpakaļ