+371 65424155, 20203713
Ekskursiju pieteikšana
Ziņu arhīvs

“Ģimenes diena” Daugavpils Novadpētniecības un mākslas muzejā

08.08.2023

13. augustā plkst. 13.00 Daugavpils Novadpētniecības un mākslas muzejā “Ģimenes dienas” ietvaros notiks kolāžas veidošanas darbnīca. Tā ir vienreizēja iespēja ģimenei ar bērniem radoši pavadīt laiku un izveidot vasaras noskaņas kolāžu par jūras tēmu.

Tieši vasarā ļoti gribas košas krāsas, neaizmirstamus iespaidus, pozitīvas emocijas, ko jaunu un neparastu. No atpūtas braucieniem atvestie gliemežvāki, oļi un citi dabas materiāli var noderēt kolāžas veidošanā, tiem nevajadzētu glabāties kastēs vai krāt putekļus plauktos. Tie var būt interjera dekors, kas atgādinās par vasaras piedzīvojumiem arī citos gadalaikos.

Daugavpils Novadpētniecības un mākslas muzeja speciālisti bērnus un viņu vecākus “Ģimenes dienā” aicina piedalīties radošā darbnīcā, kurā radīsim un saglabāsim vasaras piedzīvojumu dekoru. Aicinām dalībniekus paņemt līdzi arī savus savāktos dabas materiālus pie jūras vai citām ūdenstilpnēm, tie varbūt gliemežvāki, akmentiņi un citi dabas materiāli, lai izveidotu jūsu personalizēto kolāžu.

“Ģimenes dienas” radošā darbnīca Daugavpils Novadpētniecības un mākslas muzejā norisināsies jau šo svētdien, 13. augustā no plkst. 13.00. Tā kā “Ģimenes dienas” radošās darbnīcas dalībnieku skaits ir ierobežots, interesentus aicinām pieteikt savu dalību savlaicīgi, darbadienās zvanot uz tālruni 20203713. Ģimenes biļetes cena – 7,00 eiro. Tajā iekļauta dalība nodarbībā, kā arī muzeja ekspozīcijas un izstāžu apskate. Pasākuma publicitātes vajadzībām tā laikā var tikt veikta filmēšana un fotografēšana.

atpakaļ