+371 65424155, 20203713
Ekskursiju pieteikšana
aptauja
Ziņu arhīvs

Zinību dienas piedāvājums skolēniem

31.08.2023

Daugavpils Novadpētniecības un mākslas muzejs un Māla mākslas centrs sveic visus skolēnus un skolotājus Zinību dienā! Par godu šiem svētkiem 1.septembrī, uzrādot personu apliecinošu dokumentu, skolēniem muzeja ekspozīciju un Māla mākslas centra apskate ir pilnīgi bez maksas! 

Apmeklētāju uzmanībai muzejā tiek piedāvātas šādas ekspozīcijas un izstādes: ekspozīcija “Daugavpils novada kultūrvēsture”, Pjotra Hudobčenoka telpisko mākslas darbu izstāde „Dvinskas stāsti”, interjera izstāde „Pagātnes reveranss”, izstāde “Ceļš uz dievnamu”, interjera un sadzīves priekšmetu izstāde “Padomju laika dzīvoklī”, gleznotāju apvienības V.I.V.A. dalībnieču – Vēsmas Ušpeles, Ilzes Griezānes, Vijas Stupānes un Agras Ritiņas gleznu izstāde “Mākslas garša”, izstāde “Nauda ar Latvijas dvēseli. Lats”, mākslinieka Tomasa Rudoka personālizstāde “Ģeometriskie stāsti”, Lietuvas Nacionālā muzeja izstāde “Lingbi cirvis: 13 000 gadu garantija”, mākslinieces Maijas Potgīteres vitrāžu izstāde “Nomoda sapņi”, kā arī dabas ekspozīcija, Leonīda Bauļina mākslas zāle un izstāde “Laiks”, kurā eksponēti dažādi 19. un 20. gadsimta pulksteņi un kalendāri no Daugavpils Novadpētniecības un mākslas muzeja krājuma kolekcijām. Māla mākslas centrā apskatei tiek piedāvāta Bērnu darbu izstāde „Keramikas pasaule” un Jolantas Ābeles gleznu izstāde “Pieskāriens”.

1.septembrī muzejs ir atvērts no plkst. 10.00 līdz plkst. 18.00 (Rīgas ielā 8), bet Māla mākslas centrs no plkst. 12.00 līdz plkst. 18.00 (18.Novembra ielā 8).


Dalīties ar ziņu:
atpakaļ